Hakkımızda

Hakkımızda


Dijira Dijital Reklam Ajansı ve Danışmanlık Şirketi 2020 yılında Konya'nın Ereğli ilçesinde faaliyetine başlamıştır. Her işletme sahibi, işyerinin diğer insanlar tarafından farkedilmesini ister mantığıyla yola çıkan Dijira, dijitalleşen dünyanın en önemli gücü haline gelen sosyal mecralarda işletmelerin ürün/hizmetlerinin tanıtılmasını kendine görev edinmiştir.

İşini dijitale taşımak isteyen insanların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlerin sağlandığı firmamızda, müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. İşletmelerin reklamlarının amacına ulaşmasını sağlayarak onlara değer katmak ve böylece kendi değerimizi de yükseltmek temel amacımızdır.

Bu bağlamda SEO uyumlu, mobil sitelerde %100 uyumlu çalışan ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlamak; firmanın marka değerini oluşturmak için logo tasarımı ve marka tescili yapmak; Google Adwords üzerinden arama ağı, görüntülü reklam ağı vb. reklamlar çıkmak; Facebook, İnstagram, Twitter vb. sosyal mecralarda deneyimli grafik tasarım uzmanlarımız tarafından hazırlanan görsellerle reklamlar yayınlamak icra ettiğimiz faaliyetlerden bir kısmıdır. Daha detaylı bilgi için ürün ve hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Unutmayın ki; İşletmenizin mevcut durumu bir çok etkenle açıklanabilir, ama bundan sonra hangi konumda olacağı sizin elinizde...

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Diğer bir çok pazarlama yöntemi gibi, dijital pazarlama da potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçme ve onları etkilemenin bir şeklidir. Aralarındaki tek fark dijital pazarlamada müşterilerinizle online olarak iletişime geçer ve onları etkilersiniz.

Kullanıcılar, aradıklarını bulmalarına yardımcı olan reklam açılış sayfaları görmek ister. Alaka düzeyi yüksek olan açılış sayfaları yüksek puan alır. Doğru Müşteriye Erişmek İçin Web Sayfanız kaliteli açılış sayfalarına, kullanıcılara yardımcı olacak uygun ve özgün bir içeriğe sahip olması gerekir. Sayfada gezinmek kolay olmalı ve işletmenin niteliği, sitenin kullanıcının bilgisayarıyla nasıl etkileşime girdiği ve kişisel bilgilerini nasıl kullanacağı konusunda şeffaf olunmalıdır.

Her işletme sahibi işletmesinin diğer insanlar tarafından kolayca bulunmasını ister. Bunun içindir ki, daha çok para ödemeyi göze alarak cadde üstü dükkanlar kiralar veya satın alırlar. Çünkü böylece daha fazla insan işletmelerini görecek ve onlarla etkileşime geçecektir. İnsanlar her hangi bir bilgi, ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında ya fiziksel mağazaya/işletmeye gider ya da online mağaza/işletme bulmak için Google, Yahoo, Bing vb. arama motorlarına sorar. Eğer bu arama motorlarında bir yeriniz ve adınız yoksa sizi bulamayacak, onun yerine belki diğer işletmelere yönelecekler. Yani potansiyel müşterilerinizi kaybedeceksiniz. Bunun olmaması için de işlek caddelerden daha işlek olan dijital dünyada yer edinmek çok önemlidir.

SEO, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan Arama Motoru Optimizasyonu demektedir. Kısaca, internet sitenizin ve içinde yer alan ürün, hizmet veya bilginin arama yapan insanlara gösterilmesi için Web Sitenizin içerik yönünden düzenlenmesi ve arama motorları sonuç sayfasında gösterilmesidir.